Přímé přenosy bohoslužeb od 13.července do 19. července 2020

Všem, kdo se nemohou zúčastnit mše svaté v kostele, nabízíme přehled bohoslužeb vysílaných během následujících dní přímým přenosem v Televizi Noe a Radiu Proglas.

Vedle těchto sdělovacích prostředků lze využít také internetové přenosy bohoslužeb z farností, poutních míst a dalších kostelů. Jejich přehled je k dispozici na webu MseOnline.cz.

Televize Noe nabízí mši svatou ve středu od 12.05 z kaple ostravského studia Telepace.

V nabídce Radia Proglas jsou mše svaté řazeny v úterý, čtvrtek a pátek od 18.00, tento týden to bude z brněnského kostela sv. Augustina a pražského kostela Panny Marie Sněžné. V neděli stanice nabídne bohoslužbu v 9.00 z litoměřického kostela Všech svatých. Během týdne také Proglas zve k modlitbě růžence – v pondělí a středu od 18.00 a v úterý, čtvrtek, pátek a sobotu od 22.30 – a v pátek od 15.10 i k modlitbě korunky k Božímu milosrdenství.

Televize Noe

středa 15. 7., 12.05: mše svatá z kaple Telepace