19. 4. 2024

Letošního roku si naše diecéze připomíná 25 let od svého založení. Slaví-li někdo narozeniny, je krásné a milé oslavenci přijít poblahopřát a radovat se spolu s ním. Chceme proto všechny ministranty pozvat na narozeninovou oslavu, která se bude konat v ostravské katedrále za účasti o. biskupa Martina.

Je připraven bohatý program, hry, zamyšlení a snad se dostaneme i na velitelský můstek naší diecéze.
Velká narozeninová slavnost je naplánovaná na sobotu 9. ŘÍJNA 2021, tak si tento termín poznač do svého kalendáře a s ostatními kamarády ministranty se přihlas a přijeď!

DŮLEŽITÉ INFORMACE

1. Přihlašování na pouť zde

Potřebujeme vědět, kolik ministrantů letos přijede, proto prosíme o vyplnění přihlášky. Přihlašování je podle farností a celkovém počtu ministrantů a doprovodu (i kněží a jáhnů). Přihlášení může tak udělat duchovní správce farnosti, nebo jím pověřený vedoucí ministrantů či osoba, která bude ministranty na setkání doprovázet. V přihlášce uveďte kontakt na plnoletou osobu, která bude ministranty na setkání doprovázet. Pro všechny registrované je připraven oběd. Přihlašování na pouť je možné do 31. září 2021!

Přihlašování

2. Přihlašování dobrovolníků

Každá ruka či noha se nám hodí a budeme rádi za jakoukoliv pomoc. Pokud jsi starší 16 let a máš chuť dát se do služby, tak se přihlaš zde. A nezapomeň to třebas říct i svým kamarádům ?

3. Program

9:30 – 10:00 registrace u katedrály
10:00 – 11:00 mše svatá v katedrále za účasti otce biskupa
11:00 – 14:30 program na stanovištích a oběd
14:30 – 15:00 společná adorace a zakončení pouti v katedrále

Věci sebou: sportovní oblečení, dobrou obuv, láhev s pitím, pláštěnku, kartičku zdravotní pojišťovny, roušku/respirátor a dobrou náladu. Ministrantské oblečení NENÍ potřeba.

Pro kněze: alba s bílou štolou.

Finanční příspěvek: 80,- Kč (je však možné přispět i více) ?

V případě velice nepříznivých podmínek
nebo nových pravidel vyhlášených státními orgány v důsledku pandemie Covid19
bude průběh akce upřesněn.

4. Doprava

Parkování možné na veřejných parkovištích.