25. 6. 2024

Děkanátní poutě za duchovní obnovu rodin a nová kněžská a řeholní povolání nahradila jednotná diecézní pouť na stejný úmysl. Poprvé se budou mít možnost věřící této diecézní pouti zúčastnit v sobotu 2. října ve Frýdku. Akce bude mít společný začátek i konec pro všechny účastníky. Doprovodný program organizátoři přizpůsobili věkovým kategoriím poutníků.


cur8893


Program bude zahájen v bazilice Navštívení Panny Marie v 14.00 hodin. Dospělí a senioři mohou na další program zůstat v kostele, kde od 14.15 hodin začíná modlitba růžence od 15.00 hodin přednášky. Mládež se vydá na pěší pouť ke kapli v Hájku a děti zamíří k farnímu kostelu sv. Jana Křtitele, kde pro ně bude na několika stanovištích připraven program.

Zpátky do baziliky se poutníci vrátí do 16.45, aby se připravili na mši svatou, která začíná v 17.00 hodin. Hlavním celebrantem bude apoštolský administrátor biskup Martin David. První společná diecézní pouť rodin skončí okolo 18.30 hodin.

Během celého program pouti bude příležitost k přijetí svátosti smíření.

 

Ilustrační foto: Vladimír Liška/Člověk a Víra

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2018  Římskokatolická farnost Bolatice farnostbolatice  Správce stránek / Web vytvořil / Tomáš Radošovský