Diecézní ministrantská rada spolu s bohoslovci připravila víkendové setkání pro starší ministranty (14-19 let). Program bude připraven v Hati u Hlučína ve farním centru Archa ve dnech od 4. do 6. března 2022. Setkání se bude věnovat klukům, kteří pomáhají knězi ve farnosti s vedením ministrantů, nebo se chtějí stát vedoucími. “Pro ministranty bude připraven program k hlubšímu poznání sebe sama, k povzbuzení v ministrantské službě, k novým znalostem z liturgie a dalšími dovednostmi,” uvedl kaplan pro ministranty v ostravsko-opavské diecézi P. Mgr. Jakub Dominik Štefík.

4.–6. 3. 2022

Archa – Hať

věk: 14–19 let

400 Kč

Bližší informace a přihlášky budou zveřejněny na webových stránkách ministranti.doo.cz.

Czech CS English EN German DE Polish PL Slovak SK Ukrainian UK