Modlitby matek Modlitby matek -3/2021 Triduum+odpustky

Chvála Kristu.

Milé sestry,

věříme, že mnohé z vás prožily nedávnou duchovní obnovu se sv. Josefem jako čas povzbuzení a duchovního růstu. Pro jistotu posíláme v příloze ještě jednou plakátek s možností získat tento rok odpustky s tímto světcem. Nebo mohu poslat i odkaz na tuto obnovu, pokud jste ji neměly možnost prožít a chcete dodatečně.
Dále vám zprostředkovávám a tím vás také zvu na triduum, které pro nás připravily slovenské maminky z jejich komunitního domu v Bratislavě. Vysílat se bude tedy z jejich malé kapličky ve dnech 26. – 28. března 2021.

Janka ze slovenska i se svým týmem vás zve k modlitbě těmito slovy…: “+Milé mamičkyOd Sviatku svätého Jozefa sa budeme každý deň až do trojdnia modliť k Svätej rodine ľubovoľnú modlitbu za ochranu a vedenie Duchom Svätým pre všetkých, ktorí sa na trojdní zúčastnia. Tešíme sa na stretnutie s Vami. Nech sa Pán oslávi v srdci každého, kto prijme pozvanie. Sme spojené v jednote sŕdc a myslí s mamami celého sveta.

deň trojdnia, piatok 26. 3. o 15.00 h: https://youtu.be/wqq-bqlfFsM

deň trojdnia, sobota 27. 3. o 7.00 h: svätá omša a po nej druhý deň trojdnia: https://youtu.be/n9Ad4MP6jG8

deň trojdnia, nedeľa 28. 3. o 7.00 h (pozor, v noci sa posúva čas): https://youtu.be/5Yjfos_4KoU

 

 

Věřím, že prožijeme opět požehnaný čas společně se slovenskými maminkami, stejně jako to bylo během lednového tridua z Babic n. Svitavou. Načerpejte, spočiňte, spojte se v modlitbě…

Markéta

Markéta Klímová
národní koordinátorka
Modlitby matek hnutí – křesťanských matek
www.modlitbymatek.cz
tel. 774 618 822

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2018  Římskokatolická farnost Bolatice farnostbolatice  Správce stránek / Web vytvořil / Tomáš Radošovský