Modlitby matek – Velikonoce 2021

Milé maminky,

uplynulý víkend jsme prožily společně naše triduum. Děkuji za chvíle společenství, které jsou dnes vzácné jako perly. A také slovenským “mamičkám” za skvělé vedení. Tento týden prožijeme triduum s celou církví. Nesmutněte, že se nedostanete na obřady jak jste zvyklé. Spíše vás povzbuzuji, abyste se soustředily na svou domácí církev, na svou rodinu a prožily velikonoční triduum dobře právě doma se svými nejbližšími. Vždyť to co zejména děti prožívají s námi, je nejvíce ovlivňuje. Vyprošujme si vedení Duchem svatým, ať víme jak. Osobně mě k tomu inspirovaly i tyto 4 krátké videa, které jdou za sebou, tak je s vámi sdílím, i když nepochybně budete mít spoustu svých výborných inspirací: 
                                           
V příloze vám posílám slovo našeho duchovního otce Mariusze, kéž jsou vám také jeho modlitby a požehnání k povzbuzení všeho co nyní žijeme. Modlíme se za vás pravidelně také v mém týmu, víme že prožíváte v mnohých rodinách nelehké časy. 
Přejeme vám neutuchající naději do srdce a ještě větší zakoušení přítomnosti Ježíše mezi námi. 
Markéta a spol.
Markéta Klímová
národní koordinátorka
Modlitby matek hnutí – křesťanských matek
www.modlitbymatek.cz
tel. 774 618 822

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2018  Římskokatolická farnost Bolatice farnostbolatice  Správce stránek / Web vytvořil / Tomáš Radošovský