Modlitební výzva sestry Barbory

Pojďme se společně pomodlit!

Tak taková je výzva naší občanky sestry Barbory (Michaela Jurášková), která je nyní na misiích Paraguayi. Myslí na Bolatice i Českou republiku, i na nelehkou životní situaci pro všechny občany způsobenou koronavirem. A její výzva je velmi zajímavá. Pojďme společně vytvořit duchovní společenství a modlit se denně z hloubky celého srdce od 1. listopadu do 27. listopadu (do začátku Adventu) vždy v 19.30 hod. (v Paraguayi bude 15.30) modlitbu Zdrávas Maria za Boží ochranu pro Bolatice, ostatní obce a města, celou naši zemi, za všechny nakažené, ve vážném stavu, umírající a také za všechny zdravotníky, vojáky, hasiče, policisty, sociální pracovníky a za všechny, kteří pomáhají a pečují o druhé v této nelehké době. Modlitba trvá jen 20 vteřin! Přáním sestry Barbory je, aby se nás zapojilo 1000, klidně i více, a všichni se najednou modlili.  
Prosíme, pokud můžete, pošlete tuto výzvu dále. Společnou modlitbou se spojíme se sestrou Barborou a třeba i dodáme všem, za které se budeme modlit, sílu a energii do dalšího života i práce.  
Děkujeme Vám.
Herbert Pavera, starosta obce Bolatice; Leslaw Mazurowski, kněz farnosti Bolatice
PS: Pro ty, kteří modlitbu neznají a chtěli by se připojit, máme i text modlitby.
 
Zdrávas, Maria, milosti plná,
Pán s tebou;
požehnaná ty mezi ženami
a požehnaný plod života tvého, Ježíš.
Svatá Maria, Matko Boží,
pros za nás hříšné
nyní i v hodinu smrti naší.
Amen.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2018  Římskokatolická farnost Bolatice farnostbolatice  Správce stránek / Web vytvořil / Tomáš Radošovský