25. 6. 2024

Poslední červnovou neděli (konkrétně 27.6.2021 od 10.hodin) se konala již popáté venkovní mše svatá pod širým nebem v prostorách areálu Fotbalového klubu Bolatice. Počasí nám opět perfektně přálo, proto byla letošní účast rekordní při návštěvě blížící se k čtyřem stovkám účastníků. I z tohoto pohledu je pro nás, pro organizátory zadostiučinění, že každý rok počet zúčastněných roste a jsme za to rádi. Musíme proto příští rok kapacitně navýšit počet lavic a zastínění ke spokojenosti všech.

Velké poděkování patří opět našemu panu faráři p. Mgr. Leslawu Romanu MAZUROWSKÉMU za podporu a propagaci této myšlenky mše svaté pod širým nebem a uspořádání tohoto netypického zážitku pro nejen naše občany, ale i návštěvníky z okolí, kteří si tuto duchovní akci nenechali ujít. Letošní rok byl o to poutavý, že došlo k zapojení scholy, která dopřála perfektní atmosféru, zapojila do dění i nejmladší účastníky mše svaté, takže i jim vyjadřujeme upřímná slova DÍKŮ. Nemůžeme zapomenout poděkovat za pomoc p. Patriku VEHOVSKÉMU a dalším, kdy úroveň a kvalita mše svaté připomíná klasické prostředí v kostele. Za náš klub má celou záležitost na starost p. Ing. Michal BALLARIN, kterému také děkujeme.

Pevně věříme, že účastníci byli spokojeni a najdou si i v následujících letech svou cestu k duchovnímu setkání na fotbalovém hřišti. V této myšlence chceme i nadále pokračovat a chceme vytvořit tradiční akci konání mše svaté pod širým nebem v našem areálu.

Josef BOČEK – předseda FK Bolatice

Více fotografii najdete ve fotogalerii 2021

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2018  Římskokatolická farnost Bolatice farnostbolatice  Správce stránek / Web vytvořil / Tomáš Radošovský