Opatření Vlády ČR ke dni 27. 12. 2020 – pro naši farnost

Vláda ČR schválila s účinností od neděle 27. prosince přechod na pátý stupeň systému PES, kterým se mění počet účastníků bohoslužeb pouze na 10 procent kapacity obsazenosti kostela, což v naší farnosti činí 35 osob.

Vzhledem k této skutečnosti je nutné opět účast na mši svaté předem nahlásit, a to u paní Pavlíny Řehánkové na tel. čísle 728 733 409. Týká se to sobotní večerní bohoslužby a obou nedělních bohoslužeb. Na mše svaté přes všední dny není nutné se předem hlásit. Přednost budou mít ti, na jejichž úmysl je mše svatá sloužena. Prosíme tyto farníky o nahlášení příslušného počtu, kolik osob se mše svaté zúčastní, a to nejpozději den předem, abychom mohli zbývající místa poskytnout dalším zájemcům. Pro zajištění povoleného počtu osob tedy vstoupit do kostela bude moci jenom ten, kdo se předem na toto číslo nahlásil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2018  Římskokatolická farnost Bolatice farnostbolatice  Správce stránek / Web vytvořil / Tomáš Radošovský