Letošní Popeleční středa byla na výzvu papeže Františka i našich biskupů dnem postu za mír. K prosbám o mír na Ukrajině budou směřovat modlitby také v dalších dnech postní doby před velikonočními svátky a ve svém vysílání se k nim připojí i televize Noe. Po celou postní dobu a případně ještě déle bude každý večer po 20. hodině vysílat dvacetiminutový ekumenický pořad „Pokoj vám!“.

„Postupně zavítá do různých kostelů, sborů, farností a křesťanských společenství po celé naší vlasti, aby v přímém přenosu z těchto míst zazněly modlitby, hudba i duchovní slovo. Všichni lidé dobré vůle jsou zváni, aby se prostřednictvím televizní obrazovky k těmto modlitbám připojili, společně prosili Pána a vyjádřili svou touhu po ukončení válečného konfliktu a nastolení míru a pokoje v těžce zkoušené zemi,“ zve k modlitbě a sledování pořadu ředitel televize Noe P. Leoš Ryška.  

Další program televize Noe najdete na www.tvnoe.cz .

© 2018  Římskokatolická farnost Bolatice farnostbolatice  Správce stránek / Web vytvořil / Tomáš Radošovský