Pouť

Pouť do Svaté země

Římskokatolická farnost Bolatice ve spolupráci s cestovní kanceláří AWERTOUR

připravuje ve dnech 12. – 19. března 2019    Pouť do Svaté země.

Máme tak jedinečnou možnost prožívat požehnání a přípravu na Velikonoce v místech, které jsou přímo spojeny s životem Ježíše Krista a jsou známy z Bible. Bohatý duchovní program je spojen s každodenní mší svatou.

Předpokládaná cena  :  18 400 Kč + 100 USD (dohromady cca 20 700 Kč)

zahrnuje náklady na letenku, ubytování, polopenzi, dopravu, vstup do poutních míst a průvodce.

Doprava  :  letecky z Vídně a při minimálním počtu 30 účastníků zajistí CK AWERTOUR z Bolatic do Vídně autobus.

Detailní program poutě, podmínky zájezdu a další nezbytné informace budou v nejbližším čase vyvěšeny na nástěnce v kostele a zveřejněny v oznámeních.

Prosíme farníky, kteří o pouť do Svaté země projeví zájem, aby se
přihlásili do 6. ledna 2019 na Farním úřadu v Bolaticích (je možno
po každé mši svaté v sakristii) nebo na farním telefonním čísle
731 625 635.

Záloha ve výši zhruba 10 000 Kč pak musí být uhrazena do 9. ledna 2019.

Czech CS English EN German DE Polish PL Slovak SK Ukrainian UK