Přímé přenosy bohoslužeb od 12.července do 18. července 2021

Všem, kdo se nemohou zúčastnit mše svaté v kostele, nabízíme přehled bohoslužeb vysílaných během následujících dní přímým přenosem v Televizi Noe, České televizi a Radiu Proglas.

Vedle těchto sdělovacích prostředků lze využít také internetové přenosy bohoslužeb z farností, poutních míst a dalších kostelů. Jejich přehled je k dispozici na webu MseOnline.cz.

Televize Noe nabízí mše svaté ve středu od 12.05 z kaple ostravského studia Telepace a v neděli od 10.00 z Moravské Nové Vsi.

V nabídce Radia Proglas jsou mše svaté řazeny v úterý, čtvrtek a pátek od 18.00, tento týden to bude z brněnského kostela sv. Augustina a pražského kostela Panny Marie Sněžné. Nedělní bohoslužba pak začíná v 9.00 a přenášena bude z kostela Všech svatých v Litoměřicích. Během týdne také stanice zve k modlitbě růžence: v pondělí a středu od 18.00 a v úterý, čtvrtek, pátek a sobotu od 22.30. V pátek od 15.10 pak Proglas zve k modlitbě korunky k Božímu milosrdenství.

Televize Noe

středa 14. 7., 12.05: mše svatá z kaple Telepace