Provoz Farního úřadu v Bolaticích po dobu letních prázdnin

Úřední hodiny na faře po dobu letních prázdnin nebudou, všechny úřední záležitosti bude možné vyřídit po mších svatých.

V případě potřeby kontaktujte P. Leslawa Mazurowského na farním tel. čísle 731 625 635. V době prázdnin se však můžete setkat z důvodu čerpání dovolené s nepřítomností kněze ve farnosti. O všech změnách s tím souvisejících budete v ohláškách aktuálně informováni.

Vznikne-li potřeba zaopatřit a kněz ve farnosti přítomen nebude, kontaktujte, prosíme, některého kněze z okolních farností:

P. Pavel Kuchař, Dolní Benešov – 731 534 093

P. Aleš Písařovic, Sudice – 605 777 107

P. Marek Pawlica, Kobeřice – 737 473 478

P. Mariusz Jończyk, Štěpánkovice – 731 625 794

P. Vojtěch Janšta, Bohuslavice – 604 464 578

P. Jan Zelenka, Kravaře – 731 625 813.

Každá z větších nemocnic má své nemocniční kaplany. V případě zaopatření je možné využít i této možnosti.

Nenechejte se odradit tím, nezvedne-li kněz telefon hned napoprvé. Může být momentálně zaneprázdněn svými povinnostmi – zpovídáním, mší svatou, zástupem v jiné farnosti apod. Prosíme také o trpělivost a shovívavý přístup v případě zařizování pohřbů. V období prázdnin se vzhledem k čerpání dovolené a vzájemným zástupům můžete setkat s větší časovou prodlevou. Děkujeme za pochopení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2018  Římskokatolická farnost Bolatice farnostbolatice  Správce stránek / Web vytvořil / Tomáš Radošovský