Sledovat živé vysílání kdekoliv na světě, prohlédnout si televizní program, vybrat oblíbený pořad z videoarchivu nebo se sám stát reportérem. To vše umožňují dvě nové mobilní aplikace, které vydala TV Noe v posledních týdnech.

V polovině července vydala česká křesťanská Televize Noe mobilní aplikaci pro systém Android. Ta umožní uživatelům například sledovat živé vysílání nebo si prohlédnout televizní program. Užitečný bude také vstup do videoarchivu a sledování aktualit. Skrze aplikaci mohou také diváci podpořit vysílání nebo se dostat na sociální sítě či k užitečným kontaktům.

Zájemci se ale mohou také stát blízkými spolupracovníky TV Noe. K tomu slouží druhá aplikace NOE Reporter vydaná 10. srpna. Umožňuje zaslat do televize krátká videa z mobilů nebo tabletů, která pak poslouží pro vysílání.

Aplikaci NOE Reporter mohou využít mladí lidé již během Celostátního setkání mládeže v Olomouci a navíc si přitom zasoutěžit o iPhone nebo stáž v křesťanské televizi. Více informací na Facebooku TV Noe.

Obě mobilní aplikace jsou k dispozici na Google Play (TV Noe zdeNoe Reporter zde).

© 2018  Římskokatolická farnost Bolatice farnostbolatice  Správce stránek / Web vytvořil / Tomáš Radošovský