Velikonoce se sv. Ludmilou

Modlitba za vlast se sv. Ludmilou

Milí přátelé, jsou tu Velikonoce. Svátky nového začátku. Velikonoce letos velmi nové, kdy je miliony lidí stráví doma bez možnosti se setkat se svými blízkými. Dokonce i kostely a chrámy zůstanou po celém světě v tento velký svátek zavřené. Rádi bychom vás tak v tomto čase podpořili a pozvali, aby jste si našli chvíli ticha a naslouchali svému vlastnímu srdci a třeba se i z tohoto místa připojili k těm, kteří se již setkávají v modlitbě se sv. Ludmilou.

Matko českého národa,
milá svatá Ludmilo.
Oroduj za nás.
První křesťanská kněžno,
svatým Metodějem pokřtěná,
vévody Bořivoje manželko bohabojná.
Kněžno bedlivá duchovního i tělesného blaha
svých poddaných.
Svatá Ludmilo, ochraňuj naši vlast
ode všech nesvárů a nemocí.
Oroduj za nás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2018  Římskokatolická farnost Bolatice farnostbolatice  Správce stránek / Web vytvořil / Tomáš Radošovský