20. 2. 2024

Via’ znamená latinsky ‘cesta’. Tyto duchovní cvičení jsou určené pro mladé muže, kteří se ptají po svém životním povolání, po své další cestě.

 

Program duchovních cvičení

Program probíhá především v tichu. Má v něm své místo každodenní mše svatá, rozjímání nad Písmem, každodenní adorace, promluvy a podněty k osobnímu rozjímání a také příležitost k duchovnímu rozhovoru či svátosti smíření. Konkrétní program je představen při zahájení duchovních cvičení (exercicií). VIA začíná pondělním a končí pátečním obědem (asi ve 12.15).

Pro koho jsou určeny
Zváni jsou všichni mladí muži od 17 let do 40 let, kteří hledají další životní cestu, chtějí  prohloubit modlitbu, ale nevědí, jak na to, a chtěli by udělat další krok. Ti, kdo jsou ochotni na krátký čas zanechat svých každodenních povinností, aby se mohli věnovat meditaci, modlitbě a duchovním věcem.

Ubytování a strava
Seminář zajistí vše potřebné. Nemusíš si brát spacák. Strava je zajištěna.

Přihlašování
Přihlašování je možné do 26. července 2019 ZDE

Jak se k nám dostanete
Z hlavního nádraží tramvajemi 2, 4, 6 na zastávku Náměstí republiky. Budova semináře se nachází vedle kostela sv. Michala.

Další informace můžete získat zasláním dotazu na  projektvir@gmail.com

About The Author

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2018  Římskokatolická farnost Bolatice farnostbolatice  Správce stránek / Web vytvořil / Tomáš Radošovský