2. 5. 2024

První svaté přijímání 2021

Informace k 1. svatému přijímání
Nácvik dětí připravujících se k 1. sv. přijímání proběhne v pondělí a v pátek  v 16:00 hodin v kostele.
Nácvik dětí je povinný! Sraz dětí bude u kříže za kostelem (na starém hřbitově). Děti si s sebou vezmou roušku.
Úklid kostela pro rodiče dětí připravující se k 1. sv. přijímání bude v úterý 25.5. v 16:30 v kostele.Jsou zváni muži i ženy.
1. svaté přijímání – SVATÁ ZPOVĚĎ

Vážení rodiče,

z technických důvodů nelze první svatou zpověď vašich dětí, které se připravují k 1. svatému přijímání, uskutečnit v původně plánovaném čase.
Otci Lesławovi byl na poslední chvíli posunut termín 2. očkování proti Covid-19, kterého se musí zúčastnit. Tímto se vám velice omlouvá za vzniklé komplikace.
Svatá zpověď pro tyto děti se uskuteční v sobotu 22. května, nikoliv však v původně plánovaném čase 13:00 a 14:00 hodin, ale v dopoledních hodinách. V 9:00 hodin se budou v kostele zpovídat děti ze třídy 3.A a v 10:00 hodin děti ze třídy 3.B.
V mimořádných situacích lze domluvit svatou zpověď mimo stanovený čas.
Děkujeme za pochopení!
V neděli, v den slavnosti Nejsvětější Trojice, budou v našem kostele slouženy 3 mše svaté. V 7:00 hodin a v 8:30 hodin standardní mše. V 10:00 hodin bude mše určena pro rodiny dětí přistupující k 1. sv. přijímání.
Sraz všech dětí bude  v 9:45 u kříže na starém hřbitově za kostelem. V případě deště bude sraz dětí pod kůrem přímo v kostele. Děti si vezmou s sebou svíci s kapátkem.