22. 4. 2024

Studánka 11/ 2020

Vážení a milí,

je tu opět čas na další číslo Studánky, které najdete na této stránce. 

Vedle Studánky však tentokrát přicházím i s prosbou na každého z Vás. Dění ve farnosti je velmi omezeno, stejně jako téměř vše v naší republice. S ohledem na tuto situaci bylo rozhodnuto, že Studánka nevyjde tiskem, ale pouze elektronicky – na webových stránkách a přes e-mail. Samozřejmě však chceme, aby se ke Studánce dostalo co nejvíce farníků.

Proto Vás prosím o spolupráci:
Je-li to možné, přepošlete náš časopis těm, kteří by o to mohli mít zájem, a předejte jim i prosbu, aby Studánku dále šířili. Věřím, že se nikdo nebude zlobit, když mu elektronická verze přijde na e-mail, i kdyby to bylo dvakrát nebo třikrát.

Pokud máte možnost, vytiskněte Studánku svým blízkým – rodičům, prarodičům nebo třeba i sousedům, kteří by o to stáli, ale nemají se k ní jak dostat. Myslete však, prosím, i při tomto na vydaná opatření, aby při šíření Studánky nedošlo i k šíření viru – tedy roušku s sebou.

Ze srdce Vám děkuji!

Pohodu, pevné zdraví a Boží požehnání Vám i Vašim rodinám přeje
Hedvika Vehovská

P.S. Studánka je připravována ve formátu A5, proto doporučuji při tisku jedno z těchto nastavení:
– buď Počet stránek na list (A4): 2

– nebo Přizpůsobit stránce (A4) – zde může dojít k rozmazání obrázků

Zde je odkaz na stažení Studánky ve formátu PDF: ZDE

© 2018  Římskokatolická farnost Bolatice farnostbolatice  Správce stránek / Web vytvořil / Tomáš Radošovský