20. 2. 2024

Milí přátelé,

jsme moc rádi, že vás můžeme pozvat na Diecézní setkání seniorů s biskupem Martinem dne 25. května 2021 od 9.15 hodin, a to jak OSOBNĚ v Katedrále Božského Spasitele v Ostravě, tak i ONLINE formou přenosu na youtube kanále.

Akci začneme Loretánskou litanií, po ní následuje mše svatá, kterou celebruje otec biskup Martin David.

Po mši svaté následuje přednáška otce biskupa Martina Davida.

Při osobní účasti je nutno dodržovat všechna epidemiologická opatření pro bohoslužby: respirátory třídy FFP2, dezinfekce rukou, rozestupy mezi účastníky 2m. Těšíme se na setkání s vámi, ať už osobně nebo online!

Ludmila Kaňoková, Lenka Putzlacherová, tel: 734 876 497, seniori@doo.cz

About The Author

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2018  Římskokatolická farnost Bolatice farnostbolatice  Správce stránek / Web vytvořil / Tomáš Radošovský