2. 5. 2024

Jsme placeni výhradně z darů posluchačů. To, že vysíláme kvalitní produkci v rámci celodenního vysílání je jen vaše zásluha. Děkujeme, že spolu s námi budujete komunitu, a jsme vděční za každý váš dar.

Chcete poslat peníze přímo na náš účet?

Pokud byste rádi poslali peníze přímo, posílejte je prosím na číslo účtu:

4200043003/5500
Variabilní symbol: vaše členské číslo nebo prvních 6 čísel RČ
QR platba ve výši 1000 Kč

Rádi byste nám přispěli prostřednictvím darujme.cz?

Preferujete přispívat pomocí DMS?

Chcete vysílání podporovat pravidelně?
Vyzkoušejte trvalou dárcovskou SMS ve tvaru

DMS PROGLAS 30 nebo
DMS PROGLAS 60 nebo
DMS PROGLAS 90 nebo nově
DMS PROGLAS 190

DMS TRV PROGLAS 30 nebo
DMS TRV PROGLAS 60 nebo
DMS TRV PROGLAS 90 nebo nově
DMS TRV PROGLAS 190
na číslo 87 777,
cena DMS je 30/60/90/190 Kč
Proglas obdrží 29/59/89/189 Kč.
na telefonní číslo 87 777 a už se nemusíte o nic starat – každý měsíc se vám odečte 30/60/90/190 Kč.

Za všechny vaše dary z celého srdce díky!

Pokud byste potřebovali vědět o jiných možnostech finanční podpory jako je SIPO, GIVT nebo další podrobnosti o výše uvedených způsobech, stačí kliknout níže na modrý čtverec s nápisem “Peněžité dary”. Tam najdete všechno, co byste mohli potřebovat. Podpořit nás také můžete koupí audioknihy z našeho audio nakladatelství slys.to. Ve žlutém boxu s nápisem “Jiné možnosti podpory” pak najdete veškeré informace o způsobech podpory jako je závěť nebo movitý či nemovitý dar. Vřele vás také uvítáme mezi našimi nejvěrnějšími podporovateli v Klubu přátel Radia Proglas. O tom, jak se připojit a jaké vás čekají výhody se dozvíte kliknutím na oranžovou dlaždici s nápisem “Klub přátel”.