Podzimní triduum, reklama a Proglas

Milé maminky, zdravím vás na samém konci prázdnin. 

 

Během léta jsem procházela některá poutní místa všech našich diecézí a i když to možná nevíte nebo sami nemůžete už nikam vyjet, věřte, že jsem vás nesla v srdci a prosila za vás. Stejně tak i diecézní koordinátorky putovaly a vyprošovaly vám vše potřebné, zvláště pak věrnost, chuť k modlitbě a jednotu ve skupinkách.

Jedno pozdravení natočil spontánně na jednom z těchto míst náš bývalý duchovní – otec Šebestián. Kéž by jeho slova byly pro vás povzbuzením a připomenutím milosti, které skrze MM proudí. Neskočme Božímu nepříteli na lep, když nás chce rozdělit a otrávit. A to zvláště v dnešní době, kdy se můžeme lehce názorově rozdělit na různých tématech (jedním z častých je např. očkovat versus neočkovat). Ve skupinkách si neraďme, nekritizujme a buďme k sobě diskrétní! Nezapomínejme čím MM jsou a nedejme si je vzít. Každá sama víme, jak moc naše děti potřebují doprovázet v modlitbě. Níže vám tedy toto video s názvem “Reklama” nabízím: https://www.youtube.com/watch?v=p_eC0CMfCIQ
 
 
Letos na podzim se opět nebude konat národní setkání. Je nám to líto. Také od vás vnímáme impulsy, že vám povzbuzení ve větším společenství, na které jsme již přivykly chybí. Nezapomeňte na blížící se  triduum 24. – 26. září. To brněnské proběhne u sv. Michala na Dominikánském náměstí vždy od 17 h. V pátek a sobotu začneme mší svatou. Spěchejme před Pána, klekněme u Něj a prosme za sebe a zástupně i za celý svět. Žijeme v době milosrdenství, každá modlitba má velkou cenu!
 
Pozn. ve zpravodaji došlo k malé chybě v souřadnicích Písma, proto ve správném znění uvádím níže:

Triduum MM – září 2021 (24.-26. září 2021)

  • pátek: 2.Timoteovi 2,22–26
  • sobota: Nehemjáš 1,4–6
  • neděle: Žalmy 150
 
Vy maminky, které z různých důvodů nemůžete z domu, spojte se s námi na Modlitbě matek skrze Proglas 12. září v 18 hodin a pak vždy každou druhou neděli v měsíci.
 
Srdečné pozdravy Markéta
——–
Markéta Klímová
národní koordinátorka
Modlitby matek-hnutí křesťanských matek
email: hnuti-mm@email.cz
tel.: 774 618 822
www.modlitbymatek.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2018  Římskokatolická farnost Bolatice farnostbolatice  Správce stránek / Web vytvořil / Tomáš Radošovský