26. 4. 2024

Příprava na 1. svaté přijímání – další termíny

Další příprava dětí 3. tříd se uskuteční v pondělí 1. června, 8. června a 15. června, a to vždy v 16:30 hodin v kostele.

Dohled nad dětmi je po celou dobu přípravy zajištěn. Prosíme rodiče, aby před každým setkáním dětem připomenuli, že je nutno dbát hygienických opatření a v prostorách kostela se chovat důstojně.

V pondělí 25. května děti na setkání obdržely brožurku – Příprava na svátost smíření, kde mají krok po kroku rozepsáno, jak postupovat při svaté zpovědi. Prosíme rodiče a prarodiče, aby si s dětmi tuto brožurku důkladně přečetli a s přípravou na svátost smíření, která bude v sobotu 20. června, jim pomohli.

Prosím o modlitby za dar živé víry pro tyto děti!
                                                                                                  P. Lesław R. Mazurowski