Světlo mladým s handicapem – 23.11.2019

Zveme Vás na 12. ročník benefiční akce Světlo mladým s handicapem, kterou pořádá Centrum pro rodinu a sociální péči z. s. v Ostravě.

Akce se uskuteční v sobotu, 23. listopadu 2019, od 11 do 18hodin ve Forum Nová Karolina.

Přijďte si koupit minisvítilnu, výtěžek podpoří mladé lidi s handicapem ze sociálně aktivizační služby Brána!

Zahrají Vám k tomu Akce studenti ZUŠ J. A. Komenského Studénka Skupina TULEJBUS, Swingová partička, bubnová show a Niké kvartet), Lidové konzervatoře a Múzické školy Ostrava a POP Academy. Již po čtvrté nás přijde podpořit také skupina Naděje! Chybět nebudou Klauni na volné noze pro pobavení a ani výborná moderace od Moniky Dudové.

Letos propojíme program také s módou. Módní návrhářka Lada Vyvialová pro nás vyrobila kvalitní limitovanou kolekci – trička a šaty, které poprvé uvidíte a budete si moci zakoupit právě na naší benefiční akci.

Neváhejte a přijďte rozsvítit svá srdce podpořením dobré věci!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2018  Římskokatolická farnost Bolatice farnostbolatice  Správce stránek / Web vytvořil / Tomáš Radošovský