26. 4. 2024

V týdnu před Slavností Krista Krále (14.–21. listopadu 2021) proběhne Týden modliteb za mládež. 19. listopadu od 20 do 21 hodin se v katedrále sv. Bartoloměje v Plzni spojíme v modlitbě chval, k níž jsou všichni mladí srdečně zváni. Pro ty, kteří nemohou dorazit, budeme chvály přenášet on-line. Modlitba bude zároveň zahájením diecézního setkání mládeže s otcem biskupem Tomášem.

Pro letošní rok Sekce pro mládež ČBK připravila k tomuto účelu:

• Modlitbu.
  • Přímluvu, kterou je možné vložit do libovolných přímluv při každé mši svaté v TMM.
  • Událost na FB; stránka bude průběžně aktualizována.
  • Materiály k TMM.

19. listopadu od 20 do 21 hodin se v katedrále sv. Bartoloměje v Plzni spojíme v modlitbě chval, k níž jsou všichni mladí srdečně zváni. Pro ty, kteří nemohou dorazit, budeme chvály přenášet on-line.

• Pastorační směrnici pro slavení Světového dne mládeže v místních církvích si můžete přečíst ZDE.
  • Poselství papeže ke Světovému dni mládeže si můžete přečíst ZDE.