Kurz Samuel v ostravsko-opavské diecézi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Již několik let úspěšně funguje nejen v brněnské diecézi, ale i v jiných diecézích i zemích světa Kurz Samuel. Od roku 2017 probíhá taktéž v ostravsko-opavské diecézi. Je určen pro mladé svobodné lidi ve věku 17–30 let, kteří se rozhodují o své životní cestě a hledají Boží plán pro svůj život. Začne i letos a přihlásit se na něj je třeba do 31. května.

Kurz trvá jeden rok a je sestaven z měsíčních setkání na různých místech diecéze. Mezi setkáními mají účastníci samostatnou práci s Božím slovem na každý den. Závěr patří společným exerciciím. Vám, kněžím a řeholníkům, chceme Kurz Samuel nabídnout jako aktivitu, k níž můžete vybídnout mladé lidi ze svých farností nebo svého okolí, o nichž víte, že se o svém budoucím životě rozhodují. Mohou tak přizvat samotného Boha a hledat Jeho vůli pro svůj život. První setkání, víkendové, proběhne 28.– 29. 8. v klášteře sester alžbětinek v Jablunkově.Přihlásit se na Kurz Samuel můžete do konce května na stránkách http://kurzsamueldoo.wz.cz/, kde jednak najdete více informací, jednak zde budou také případné aktuality ohledně pandemie covid a jednak i kontakty na vedoucí “Samuela”, v jejichž čele stojí o. Pavel Marek.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2018  Římskokatolická farnost Bolatice farnostbolatice  Správce stránek / Web vytvořil / Tomáš Radošovský