Netradiční národní setkání Modliteb matek, 24. – 26. 4. 2020

NETRADIČNÍ NÁRODNÍ SETKÁNÍ MODLITEB MATEK
24. – 26. dubna 2020

Milé maminky,

o víkendu 24. – 26. dubna 2020 mělo proběhnout na Slovensku národní setkání Modliteb matek pro slovenské maminky. Protože muselo být zrušeno, rozhodla se děvčata ze Slovenska pro tuto speciální formu víkendového setkání, kterého díky technice můžete být součástí také vy. Veškeré informace jsou popsány v příloze. Díky zcela mimořádné situaci tak máte možnost účastnit se tohoto setkání také vy bez ohledu na hranice. Využijte tuto možnost i jako náhradu za naše plánované děkovné poutě, kde jsme chtěly Bohu děkovat společně s našimi rodinami. Znovu se jasně ukazuje, jak Duch svatý vane k probouzení života v rodinách a jak je víra žitá uvnitř klíčovým místem pro načerpání sil i svědectví světu o tom, kdo je naším Pánem!

Přijměte, prosím, toto pozvání! Pán ať vám žehná!

Markéta Klímová
národní koordinátorka
Modlitby matek-hnutí křesťanských matek
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2018  Římskokatolická farnost Bolatice farnostbolatice  Správce stránek / Web vytvořil / Tomáš Radošovský